Baschet in Cluj

Baschet in Cluj

PROGRAM PERIOADA 26.03.2014-30.03.2014

 

Sâmbătă, 29.03.2014

CN U16 masculin

13:00 CSS Viitorul Cluj – CSS N. Mozes Tg. Secuiesc (Sala Informatică)

CN U18 feminin                   

9:30 ACS NBS Cluj-Napoca – CSS Bega Timișoara (Sala Ion Agârbiceanu)

CN U 18 masculin

11:30 CS U-Mobitelco Cluj – CSA Steaua CSM Eximbank București (Sala Ion Agârbiceanu)

 

Duminică, 30.03.2014

CN U16 feminin

11:00 ACS NBS Cluj – CSS Bega Timișoara (Sala Ion Agârbiceanu)

CN U14 feminin

13:00 CS Galactica Cluj-Napoca – CSS Sf. Gheorghe (Sala Anghel Saligny)

CN U16 masculin

12:00 CSS Viitorul Cluj – LPS Tg. Mureș  (Sala Informatică)

CN U18 masculin

14:00 CSS Viitorul Cluj – CSS Sibiu (Sala Informatică)

 

PROGRAM PERIOADA 19-23 MARTIE 2014

Miercuri, 19.03.2014

CN U18 masculin

18.00   CSS Viitorul Cluj – CSM Miercurea Ciuc (Sala Informatică)

 

Sâmbătă, 22,03,2014

CN U16 masculin

12.00   CS U-Mobitelco Cluj – CS 4Sports București  (Sala Gheorghe Roman)

Liga Nationala de Baschet masculin

19.00   U-BT-Mobitelco Cluj – BC Mureș Tg. Mureș (Sala Sporturilor Horia Demian)

 

Duminică, 23.03.2014

CN U14 feminin

11.00   CS Galactica Cluj-Napoca – CSM Târgoviște (Sala Anghel Saligny)

 

PROGRAM PERIOADA 14-19 MARTIE 2014

Sambata, 15.03.2014

CN U14 masculin

10.30 CS U-Mobitelco 2 Cluj – BC Laguna Bucuresti (Sala Ion Agarbiceanu)

Liga Nationala de Baschet feminin     

15.00 CS Universitatea Cluj – BCM Danzio Timisoara (Sala Sporturilor Horia Demian)

Liga 1 masculin  

17.30 CS Universitatea Cluj – CSU Asesoft Kaproni Ploiesti (Sala Sporturilor Horia Demian)

 

Duminica, 16.03.2014

CN U14 masculin

10.00 CS U-Mobitelco 1 Cluj – BC Laguna Bucuresti (Sala Ion Agarbiceanu)

CN U18 masculin

13.00 CSS Viitorul Cluj – LPS CSS Bihorul Oradea (Sala Informatica)

Liga Nationala de Baschet masculin

19.30 U-BT-Mobitelco Cluj – CSU Asesoft Ploiesti (Sala Sporturilor Horia Demian)

 

Miercuri, 19.03.2014

Liga 1 masculin

17.30 CS Universitatea Cluj – CSU Cuadripol Brasov (Sala Sporturilor Horia Demian)

 

PROGRAM PERIOADA 6-8 DECEMBRIE 2013

Vineri, 06 decembrie 2013

CN U18 masculin

18.00 CSS Viitorul Cluj – LPS Tg. Mures (Sala Informatica)

Liga 1

17.00 CS Universitatea Cluj – BC PH Miercurea Ciuc (Sala Sporturilor Horia Demian)

Sambata, 07 decembrie 2013

CN U18 masculin

12.00 CSS Viitorul Cluj – CSS Bega Timisoara (Sala Informatica)

Duminica, 08 decembrie 2013

CN U18 masculin

9.00 C.S. U-Mobitelco Cluj – CSS Bega Timisoara (Sala Agarbiceanu)

 

PROGRAM PERIOADA 29-30 NOIEMBRIE 2013

Vineri, 29 noiembrie 2013

CN U16 masculin

18.00 CSS Viitorul Cluj – C.S. U-Mobitelco Cluj (Sala Informatica)

CN U18 masculin

19.30 CSS Viitorul Cluj – C.S. U-Mobitelco Cluj (Sala Informatica)

Sambata, 30 noiembrie 2013

CN U14 feminin

16.30 CS Galactica Cluj – CSS Sibiu (Sala Anghel Saligny)

CN U14 masculin

8.30 CS For-You Speranta Cluj – CSS Unirea Iasi (Sala Ion Creanga)

10.00 C.S. U-Mobitelco 1 Cluj – CSU Cuadripol Brasov (Sala Ion Agarbiceanu)

14.00 C.S. U-Mobitelco 2 Cluj – CSS Sf. Gheorghe (Sala Transporturi)

 

PROGRAM PERIOADA 23-25 NOIEMBRIE 2013

Sambata, 23 noiembrie 2013

CN U14 masculin

15.00 C.S. U-Mobitelco 2 Cluj – BC Olimpic Baia Mare (Sala Transporturi)

CN U16 feminin

10.00 ACS Napoca Baschet School Cluj – CSS Bega Timisoara (Sala Ion Agarbiceanu)

CN U16 masculin

11.00 CSS Viitorul Cluj – BC Olimpic Baia Mare (Sala Informatica)

12.00 C.S. U-Mobitelco Cluj – BC Mures Tg. Mures (Sala Ion Agarbiceanu)

Liga 1 masculin

16.30 CS Universitatea Cluj – CS WOP Arad (Sala Sporturilor Horia Demian)

Duminica, 24 noiembrie 2013

CN U14 masculin

9.00 CS For-You Speranta Cluj – C.S. U-Mobitelco Cluj (Sala Ion Creanga)

CN U18 masculin

11.30 C.S. U-Mobitelco Cluj – CSS Sibiu (Sala Ion Agarbiceanu)

Luni, 25 noiembrie 2013

Liga Nationala de Baschet Masculin

18.45 U-BT-Mobitelco Cluj – BC Timisoara (Sala Sporturilor Horia Demian)